Vstupenky

Balet Národního divadla v Praze: Beyond Vibrations

Balet Divadla J. K. Tyla v Plzni: Ferdinand a Filipína

Balet Národního divadla Brno: Bolero

Balet Moravského divadla Olomouc: Bolero & Carmen

Balet SND Bratislava: Two / Murmuration / Entropy

Balet ND Košice: Extáze / Obrazy o ní

Balet NDB 2: Uroboros / Na krásném modrém… / Vodník

nebo VSTUPENKY zakoupíte online přímo v sekci PROGRAM

FESTIVAL PASS A CENY
Víte, že čím dříve si koupíte vstupenku, tím levnější bude? Je to tak. S počtem prodaných vstupenek jejich cena stoupá. Tak neváhejte a projděte si náš program.

CO JE TO FESTIVAL PASS?
Festival Pass vám umožní vidět větší množství představení za lepší cenu! Kombinaci vstupenek si zvolíte vy sami, včetně výběru sedadel a počtu vstupenek. Při zakoupení 3 a více vstupenek na různá představení festivalu pak získáte automaticky slevu 30 %.

CENA FESTIVAL PASSU
Cena se vypočítává z aktuálních cen vstupenek, které si v danou chvíli vyberete. Při dosažení minimálního počtu vstupenek pro sestavení passu (3 různých akcí po minimálně jedné vstupence na každou z nich) vám bude započítáná 30% sleva na celkovou částku. Sleva se nesčítá s ostatními slevami, jako jsou sleva důchodce, student/dítě, ZTP a další.

S nákupem Festival Passu vám také rádi pomůžeme na Zákaznickém centru NdB na ulici Dvořákova 11 nebo na emailu obchodni@ndbrno.cz či telefonu 542 158 120.

Další slevy platné po celou dobu prodeje:
DŮCHODCI: 30 %
ZTP: 50 %
STUDENTI: 50 % (do 26 let)
Studenti uměleckých oborů – jednotná cena 75 Kč v předprodeji – tuto slevu nelze uplatnit on-line, pouze na pokladnách s platným průkazem.